Contact

Contact

Bij CleanLease horen we graag van u! Al onze wasserijen hebben een eigen klantenservice. De contactgegevens per klantenservice vindt u hieronder bij de adresgegevens van onze wasserijen.
Onze klantenservices zijn bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00 uur.

Klantenservice

Heeft u vragen, suggesties of kunnen wij iets anders voor u betekenen? Laat het ons weten. Ons serviceteam staat voor u klaar!

Vermissing, vraag of klacht

Direct contact opnemen

Altijd dichtbij

Door onze slimme regionale spreiding is er altijd één van onze CleanLease wasserijen bij u in de buurt.

 

Nederland

CleanLease BV
Hoogewaard 191
2396 AR Koudekerk aan den Rijn
  +31(0)88 400 27 00
KVK Leiden 28062071

België

CleanLease
Vullaertstraat 73
8730 Oedelem (Beernem)
  +32 (0)50 79 93 93

Nederland

Hoofdkantoor Nederland

Hoogewaard 191
2396 AR Koudekerk aan den Rijn
Nederland
+31 (0)88 400 2712 klantenservice.koudekerk@cleanlease.nl

Locatie Eindhoven Acht

De Schakel 30
5651 GH Eindhoven
Nederland
+31 (0)88 400 2706 klantenservice.eindhoven@cleanlease.nl

Locatie Eindhoven Morgenlicht

Herentalsweg 14
5628 RD Eindhoven
Nederland
+31 (0)88 400 2706

Locatie Enschede

Bolhaarslaan 20
7522 CW Enschede
Nederland
+31 (0)88 400 2716 klantenservice.enschede@cleanlease.nl

Locatie Nijkerk

Watergoorweg 37
3861 MA Nijkerk
Nederland
+31 (0)88 400 2708 klantenservice.nijkerk@cleanlease.nl

Locatie Ooij

De Bouwkamp 8
6576 JX Ooij
Nederland
+31 (0)88 400 2709 klantenservice.ooij@cleanlease.nl

Locatie Zoetermeer

Stephensonstraat 40
2723 RN Zoetermeer
Nederland
+31 (0)88 400 2710 klantenservice.zoetermeer@cleanlease.nl

Locatie Eindhoven (CleanLease Medical)

Grobbendonkstraat 5b
5628 RE Eindhoven
Nederland
+31 (0)88 400 2706

België

Hoofdkantoor België

Vullaertstraat 73
8730 Oedelem (Beernem)
België
+32(0)50 79 93 93

Locatie Doornik

Chaussée d'Audenarde 208
7500 Doornik
België
+32(0)69 88 84 10

Locatie Eeklo

Zeelaan 7
9900 Eeklo
België
+32(0)9 376 94 94

Locatie Hoogstraten

Industrieweg 27
2320 Hoogstraten
België
+32(0)3 340 25 20

Locatie Lokeren

Dijkstraat 16
9160 Lokeren
België
+32(0)9 340 64 70