Contact

Contact

Bij CleanLease horen we graag van u!
Al onze wasserijen hebben een eigen klantenservice:

Klantenservice Eindhoven
Telefoon: 088 400 27 06
E-mail: klantenservice.eindhoven@cleanlease.nl

Klantenservice Enschede
Telefoon: 088 400 27 16
E-mail: klantenservice.enschede@cleanlease.nl

Klantenservice Hulst
Telefoon: 088 400 27 15
E-mail: klantenservice.hulst@cleanlease.nl

Klantenservice Koudekerk
Telefoon: 088 400 27 12
E-mail: klantenservice.koudekerk@cleanlease.nl

Klantenservice Nijkerk
Telefoon: 088 400 27 08
E-mail: klantenservice.nijkerk@cleanlease.nl

Klantenservice Ooij
Telefoon: 088 400 27 09
E-mail: klantenservice.ooij@cleanlease.nl

Klantenservice Zoetermeer
Telefoon: 088 400 27 10
E-mail: klantenservice.zoetermeer@cleanlease.nl

Onze klantenservices zijn bereikbaar op werkdagen van 08:00 tot 17:00 uur.

Klant Contact Centrum

Heeft u vragen, suggesties of kunnen wij iets anders voor u betekenen? Laat het ons weten. Ons serviceteam staat voor u klaar!

Vermissing, vraag of klacht

Direct contact opnemen

Altijd dichtbij

Door onze slimme regionale spreiding is er altijd één van onze CleanLease wasserijen bij u in de buurt.

 

Nederland

CleanLease BV
Hoogewaard 191
2396 AR Koudekerk aan den Rijn
  +31(0)88 400 27 00
KVK Leiden 28062071

België

CleanLease
Vullaertstraat 73
8730 Oedelem (Beernem)
  +32 (0)50 79 93 93

Nederland

Hoofdkantoor Nederland

Hoogewaard 191
2396 AR Koudekerk aan den Rijn
Nederland
+31 (0)88 400 2712

Locatie Eindhoven Acht

De Schakel 30
5651 GH Eindhoven
Nederland
+31 (0)88 400 2706

Locatie Eindhoven Morgenlicht

Herentalsweg 14
5628 RD Eindhoven
Nederland
+31 (0)88 400 2706

Locatie Enschede

Bolhaarslaan 20
7522 CW Enschede
Nederland
+31 (0)88 400 2716

Locatie Hulst

Afrikaweg 1
4561 PA Hulst
Nederland
+31 (0)88 400 2715

Locatie Nijkerk

Watergoorweg 37
3861 MA Nijkerk
Nederland
+31 (0)88 400 2708

Locatie Ooij

De Bouwkamp 8
6576 JX Ooij
Nederland
+31 (0)88 400 2709

Locatie Zoetermeer

Stephensonstraat 40
2723 RN Zoetermeer
Nederland
+31 (0)88 400 2710

Locatie Eindhoven (CleanLease Medical)

Grobbendonkstraat 5b
5628 RE Eindhoven
Nederland
+31 (0)88 400 2706

België

Hoofdkantoor België

Vullaertstraat 73
8730 Oedelem (Beernem)
België
+32(0)50 79 93 93

Locatie Doornik

Chaussée d'Audenarde 208
7500 Doornik
België
+32(0)69 88 84 10

Locatie Eeklo

Zeelaan 7
9900 Eeklo
België
+32(0)9 376 94 94

Locatie Hoogstraten

Industrieweg 27
2320 Hoogstraten
België
+32(0)3 340 25 20

Locatie Lokeren

Dijkstraat 16
9160 Lokeren
België
+32(0)9 340 64 70